MOVİSENS

AKTİVİTE ÖLÇÜM SENSÖRÜ

Movisens, çeşitli aktivite parametrelerini ölçmek için geliştirilmiş çeşitli hassas sensörlerden oluşan son derece hafif, pratik ve kullanışlı bir aktivite ölçüm cihazıdır. Her çeşit aktivitede ve araştırmalarda kullanılabilir. Detaylı ama pratik yazılımı sayesinde ve bluetooth aktarım özelliği ve USB arayüzü ile tüm sensörlerinden aldığı dataları gerçek zamanlı olarak aktarabilir. Tablet ve akıllı telefonlar ile de kullanılabilmesi ve online analiz yeteneği Movisens’i her yerde ve ortamda kullanılabilen çok pratik bir cihaz haline getirmektedir.

Movisens 3 farklı sensör paketi ve modelden oluşmaktadır.

Activity Sensor Move3: Sensör, 3D akselerasyon, barometrik ortam basıncı ve ortam ısısını 2 ay süreye kadar ölçüp kaydedebilir. Aktivite sınıfı, vücut pozisyonu, adım sayısı, harcanan enerji ve metabolik değerleri Data Analyzer yazılımı ile ölçebilir, Excel ve PDF formatlarında raporlayabilir.

ECG Activity Sensor ECG Move3:
Sensör, 1 Kanal EKG, 3D akselerasyon, barometrik ortam basıncı ve ortam ısısını 2 hafta süreye kadar ölçüp kaydedebilir. HR (nabız), HR variability (nabız değişkenliği), aktivite sınıfı, vücut pozisyonu, adım sayısı, harcanan enerji ve metabolik değerleri Data Analyzer yazılımı ile ölçebilir, Excel ve PDF formatlarında raporlayabilir.

EDA (ElectroDermal Activity) Activity Sensor Eda Move:
Sensör, elektrodermal aktivite (GSR-Galvanic Skin Response olarak da bilinir) ve 3D akselerasyon ölçümünü 2 hafta süreye kadar ölçüp kaydedebilir. SCL (Skin Conductance Level) SCR (Skin Conductance Responses) parametrelerini Excel ve PDF formatlarında raporlayabilir.

Opsiyonel Program çeşitleri olarak;

-        Data Analyzer Base

-        Data Analzyer Module Energy Expenditure

-        Data Analyzer Module EDA

-        Data Analyzer Module Cardio seçenekleri mevcuttur.

Ürüne ait görsel bulunamadı...
Ürüne ait video bulunamadı...
ShutDown